LAVA HAKKINDA

Lava Akustik, 2013 yılında kurulan sürekli büyüyen genç ve dinamik yapıya sahip bir firmadır. Sektöre yön veren yenilikçi bakış açısı ile sürekli kendini geliştiren Lava Akustik çağın gereksinimlerine cevap verirken, geleceğinizi de düşünen ve yön veren rahat, modern ve kaliteli projeler sunmayı ilke edinmiştir. Özellikle ses yalıtım uygulamalarında yakalamış olduğu başarıyı bir adım öteye taşıyarak akustik düzenlemelerde de aynı başarıyı yakalamıştır. 2014 yılından beri akustik panel üretimine geçmiş olan firma 2016 yılının başında daha ergonomik, taşınabilir ve estetik akustik panel üretimine başlamıştır.

Türkiye’nin bir numaralı müzik mağaza zincirli olan Zuhal Müzik ile partnerlik içinde bulunan Lava Akustik, Zuhal Müzik – UNIQ İstanbul mağazasında 50 m2’lik showroom’a sahiptir.

Müşteri memnuniyetini ve bütçesini ön planda tutarak müşterinin taleplerine en uygun çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Ses yalıtım malzemeleri arasında doğru seçimin öneminin bilinci ile kendi bünyesinde bulunan uzmanlar tarafından yerinde keşif yapılmakta ve her ürünün kendine has ayrı özellikleri ile ses ve gürültü problemleriniz için kaliteli ürünler kullanmaktadır. Lava Akustik ürünleri gerekli testlerden geçirilmiş olup Avrupa standartlarındadır.

SHOWROOM
Lava Akustik Ürünleri Zuhal Müzik ile Uniq Istanbul'da...

Pazartesi / Pazar 10.00 - 22.00