TEKNOLOJİ

Lava Akustik teknolojinin gelişmesiyle beraber çağın getirmiş olduğu tüm yeniliklerini kullanarak üretim ve uygulama aşamasında teknolojiden son damlasına kadar yararlanmaktadır. Yaptığı uygulamalarda kullandığı teknik aletler sayesinde hataları minimuma indirmektedir. Özellikle ses yalıtım uygulamalarında çok yüksek performans yakalanmasında kullanmış olduğu teknolojinin önemi yüksektir.

Akustik panel üretiminde kullanılan teknolojik yenilikler sayesinde Lava Akustik’in üretmiş olduğu paneller hem ergonomik hem işlevsel hem de son derece estetiktir. Mekanlara işlevsellik kattığı kadar estetik açıdan da son derece mekanları zenginleştirmektedir.

Blog

LAVA AKUSTİK
MODERN AKUSTİK ÇÖZÜMLER


Akustik paneller, oda içerisinde oluşan farklı boydaki (bass–tiz) ses dalgalarının duvar yüzeylerinden yansıyarak kesişmeleri sonucunda ortaya çıkan ses bozukluklarının kaldırılması için kullanılır.

Blog

YÜKSEK TEKNOLOJİ
TASARIMLA BULUŞTU


Müşteri odaklı yaratıcı çözümler sunmayı amaçlayarak müşteri taleplerini bütçelerine uygun olarak en kısa zamanda, en kaliteli uygulamalarla gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.